((Cracker's A.K.A CP-Team))


((Cracker's A.K.A CP-Team))
 
ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Regullat ne forum...

Me respekt ***cracker's PeCi***
112007-03-23, 21:39
admin Regullave e domosdoshme...
Asnjė mesazh i ri

Prezanto veten...

Prezanto veten...
00
Asnjė mesazh i ri

TV-Mobile...

TV-Mobile... ketu mund te gjeni gjithca per tv-mobile..me respekt stafi ***cracker's PeCi***
772007-03-27, 03:30
admin Dicka e re per TV & DVD...
Asnjė mesazh i ri

hacking...

ketu mund te gjeni gjithcka mbi hackingun... me respect stafi ***cracker's PeCi***
21212007-03-30, 21:27
admin http://www.speedyshare.com/704985418.html
Asnjė mesazh i ri

Bised e lire...

bisedo ne forme te lire... Me respekt stafi ***Creacker's PeCi***
662007-03-25, 15:51
admin Ku i kaloni pushemet dimrore & ushimet verore...
Asnjė mesazh i ri

Lojra...

ketu mund te keni gjithcka mbi lojrat me moderne. me respekt stafi ***cracker's PeCi***
1741742007-03-31, 03:53
admin http://www.megaupload.com/?d=F27V9O2L
Asnjė mesazh i ri

Shperblimet nga ***cracker's PeCi***

Shprblimet nga stafi ***cracker's PeCi***
112007-03-28, 12:30
admin Shperblime nga stafi ***cracker's PeCi***
Asnjė mesazh i ri

**Downoload-muzik**

**Per te mar muzika me te reja tash per tash** stafi....PeCi...
15152007-03-31, 03:58
admin Leonora Jakupi-Zemra te kerkon albumi komplet..
Asnjė mesazh i ri

***Shit blerje***

**Ketu mund te bleni dhe te shiteni ju mir presim** Stafi....PeCi...
00
Asnjė mesazh i ri

Pyetje&Pergjegje

Ketu mund te parashtroni pyetje dhe pergjegjen e pritni nga antaret e forumi ose nga adminstratori..
222007-03-23, 23:14
admin Kush mund me gjet linkun e fifa 07...
Asnjė mesazh i ri

Gradat speciale...

Shiqo gradat e prgaditura special nga ***cracker's PeCi***
112007-03-23, 22:46
admin Shiqo gradat e ***cracker's PeCi***
Asnjė mesazh i ri

**Lajmerime Nga Staffi**

**Do te jen shum lajmerime nga stafi sidomos do te jet **Stafi....PeCi
00
Asnjė mesazh i ri

**Reklamoni Webfaqen Tuaj..**

**Ketu mund ta reklamoni web faqet tuaja**
00
Asnjė mesazh i ri

**Programe | Software**

**Ketu keni programe software**

26262007-03-30, 21:28
admin fjalor english shqip...
Asnjė mesazh i ri

Temlate...

Template & Programe per dizajnim...
51512007-03-30, 21:44
admin Adobe photoshop CS3 ..........
Asnjė mesazh i ri

Tutorials & eBooks

**Ketu keni tutorials & books**
00
Asnjė mesazh i ri

**Internet & Teknology**

**Ketu keni teknologjin e internetit te shpejt**
00
Asnjė mesazh i ri

**Cr4ck & Serials**

**Cr4cKeR & DHe Seriale te shpejta**

2722722007-04-09, 13:27
admin Supreme Commander...
Asnjė mesazh i ri

**Filma | Movies**

**Ketu far do filmi qe ju pelqen vec te ne mund ta gjeni**

3623622007-04-09, 12:52
admin http://www.89.com/av/?v=StrapOn.......
Asnjė mesazh i ri

**Sporti**

**Ketu do te keni lajme nga sporti**
00
Asnjė mesazh i ri

MSN Messenger...

MSN Messenger...
772007-07-12, 10:57
big-cracker Big-Cracker
Peci Online Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 946 artikuj
Forumi ka 6 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri lili
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 15 mė 2009-05-30, 02:27

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur